Zapraszamy na nasze stoisko na EUROBIOTECH 20-22.06.2022.06

 

W dniach 20-22 czerwca 2022 roku w Krakowie odbędzie się 8 międzynarodowy kongres EUROBIOTECH poświęcony dziedzinie Life Sciences.  Konferencja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczo-Kongresowym EXPO Kraków.

Podczas dwuipółdniowego spotkania odbędą się sesje plenarne oraz równoległe sympozja dotyczące najważniejszych aspektów biotechnologii medycznej, a także biotechnologii roślinnej i przemysłowej. W wydarzeniu będą uczestniczyć naukowcy i studenci zajmujących się wszystkimi dziedzinami biotechnologii.
Kongres przeznaczony jest dla osób zainteresowanych biologią komórek macierzystych, terapią genową i odkrywaniem leków. Omówione zostaną nowoczesne narzędzia stosowane w inżynierii genetycznej, takie jak edycja i transfer genów, badania podstawowe i translacyjne w biologii komórek macierzystych, a także nowe metody modelowania chorób i badania leków, w tym poszukiwanie szczepionek przeciwko koronawirusom. Znaczna część kongresu będzie poświęcona aspektom edycji genów w biotechnologii roślin.

Program wydarzenia można znaleźć tutaj.
Centrum Transferu Technologii będzie uczestniczyło promując osiągnięcia zespołów naukowych z Uniwersytetu Gdańskiego.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego stoiska!

2022-06-17T12:10:00+00:00