Jak założyć spółkę spin off

Dlaczego warto założyć spółkę spin-off UG?

Spółki spin-off są tak samo różnorodne, jak projekty, wokół których powstają. Dlatego każde zgłoszenie traktujemy indywidualnie. Wszystkie warunki dopasowujemy do sytuacji oraz potrzeb badaczy i zespołów naukowych UG.

Proces zakładania spółki spin-off krok po kroku

1. Twój pomysł

Masz pomysł, jak wykorzystać wyniki swoich prac rozwojowych i badań naukowych na UG w działalności gospodarczej? Pomożemy Ci rozwinąć tę ideę! Skontaktuj się z nami.

2. Zgłoszenie do CTT UG

Opisz swój pomysł na komercjalizację w formularzu zgłoszeniowym. Zapewnimy Ci konsultacje z rzecznikiem patentowym i brokerami innowacji oraz wszelką potrzebną pomoc.

3 .Konsultacja i współpraca z Univentum Labs sp. z o.o.

Czas na negocjacje wysokości udziałów i warunków założenia działalności. Na tym etapie opracowujemy wspólnie wstępny biznesplan i wizję działań firmy - Twoje zaangażowanie może znacznie przyspieszyć cały proces.

4. Rejestracja spółki

Po ustaleniu konkretów biznesowych, przechodzimy do etapu rejestracji spółki. Wystarczy jedna wizyta u notariusza - w której uczestniczysz wraz z zarządem Univentum Labs sp. z o.o. - i możesz rozpoczynać działalność!

Jesteśmy tu dla Ciebie! Zespół specjalistów z CTT UG i Univentum Labs pomoże Ci zbudować Twoją firmę od samego początku. Skorzystaj z szerokiego pakietu wsparcia! ​