Nabór do Projektu „Studenci Startera”

Rekrutacja – projekt “Studenci Startera”

Inkubator Starter rozpoczyna rekrutację do Projektu „Studenci Startera” skierowanego do studentów wszystkich trójmiejskich uczelni.

W imieniu Inkubatora zapraszamy studentów do udziału w Projekcie „Studenci Startera”

Projekt został opracowany w taki sposób, aby studenci, poprzez udział w praktycznych warsztatach biznesowych, zdobyli niezbędną wiedze, pozwalającą im komercjalizować swoje pomysły i rozwijać własne biznesy oraz aby zapoznali się z metodologią sprintową, która będą mogli wykorzystać w pracy zawodowej bądź w biznesowym rozwijaniu swoich pomysłów.

Projekt jest dla studentów wszystkich kierunków, wszystkich trójmiejskich uczelni.

Na podstawie zgłoszeń poprzez formularz, który znajduję się na stronie internetowej, Komisja Rekrutacyjna wybierze minimalnie 30, a maksymalnie 50 studentów, którzy zakwalifikują się udziału w Projekcie.

Warsztaty poprowadzą trójmiejscy eksperci: Agata Ciesielska, Sebastian Mul, Magdalena Jabłońska, Jolanta Graban. Historie powstanie swoich biznesów opowiedzą Marcin Potkański z Mitte Cafe, Rafał Wolak i Dawid Walczyna z MobileMonitoring, Karolina Janik z Personal PR oraz Paweł Korycki z SprzedajFime.com

Weekendowy Maraton Innovaton poprowadzą mentorki: Agata Ciesielska i Agnieszka Schroeder.

Spotkanie informacyjne i pierwsze warsztaty już w weekend 21-23.10.

Harmonogram oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie: http://studenci.inkubatorstarter.pl/

Zapraszamy!

Centrum Transferu Technologii UG