Zapraszamy na Starter Student Hub organizowany przez Inkubator Starter

Centrum Transferu Technologii UG zaprasza do udziału w drugiej edycji Starter Student Hub – bezpłatnym projekcie biznesowym organizowanym przez Inkubator Starter.

Jesteś studentem/studentką trójmiejskiej uczelni? Planujesz założyć własny biznes i zdobyć niezależność finansową? A może jeszcze nie masz planów co do przyszłości, ale chcesz poznać różne opcje?

Projekt Starter Student Hub to idealne miejsce, aby zdobyć praktyczną wiedzę na temat zakładania działalności gospodarczej! W programie znajdziesz inspirujące prelekcje i warsztaty prowadzone przez doświadczonych ekspertów z branży.

W kwietniu 2025 roku zaplanowany jest również wyjątkowy INNOVATON, gdzie będziesz mógł rozwinąć swoje pomysły biznesowe.

Udział jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona – zapisz się już dziś!
Projekt jest współfinansowany przez Miasto Gdańsk.

Co będzie się działo?

• zdobędziesz wiedzę o podstawowych elementach w prowadzeniu własnego biznesu
  • zyskasz możliwość współpracy z najlepszymi biznesowymi ekspertami i zarazem praktykami w Trójmieście i
  • inspirację do działania i pomysł na to, co dalej po studiach!
  • rozwiniesz kompetencje biznesowych, zapewniających lepszy i bardziej świadomy start w dorosłość!
  • poznasz realia prowadzenia biznesu – czyli merytorycznie, na temat i bez zbędnej ściemy 😉

Zapisz się już dzisiaj, jeśli interesuje Cię:

KIEDY: 22.10.2024 godz. 17:00

KIEDY: 04.11.2024 godz. 17:00