AKTUALNOŚCI

Sprawdź co się u nas dzieje

Nabór do programu Strefa Akceleracji GPNT

Chcesz przyspieszyć rozwój swojego startupu i zdobyć wsparcie finansowe na realizację innowacyjnego rozwiązania, wsparcie doświadczonych mentorów oraz dostęp do zaawansowanej infrastruktury? Jeśli tak, to program akceleracyjny – Strefa Akceleracji – jest właśnie dla Ciebie!

Zgłoś swój pomysł do jednej z dostępnych ścieżek tematycznych, na autorów najbardziej innowacyjnych prac czekają atrakcyjne nagrody, których pula wynosi łącznie ponad 100 tysięcy złotych. Program Strefa Akceleracji oferuje nie tylko wsparcie finansowe, ale także cenny mentoring i profesjonalne doradztwo.
Program Strefa Akceleracji organizowany jest przez Pomorską Specjalną Strefę Ekonomiczną oraz Gdański Park Naukowo-Technologiczny w partnerstwie strategicznym z Polpharmą Biologics i PGZ Stocznią Wojenną.

Zgłoszenia są przyjmowane do 31.10.2023 r.

Aplikuj >

Głównym celem programu jest wsparcie rozwoju najbardziej innowacyjnych pomysłów, niezależnie od obecnego poziomu zaawansowania. Nagrody są przyznawane w dwóch ścieżkach tematycznych: LifeSciene oraz Przemysł morski. Wsparcie obejmuje mentoring, który podnosi kompetencje biznesowe członków zespołu, udostępnienie przestrzeni biurowej i mechanicznej do pracy oraz granty na rozwój pomysłów.

To wyjątkowa szansa na zdobycie wiedzy, wsparcia i środków niezbędnych do zrealizowania ambitnych planów biznesowych. Nie zwlekaj, dołącz do Programu Strefa Akceleracji i odkryj pełen potencjał swojego startupu!

W imieniu Gdańskiego Parku Naukowo Technologicznego zapraszamy do udziału programie!