AKTUALNOŚCI

Sprawdź co się u nas dzieje

SZKOŁA STARTUP – pierwszy krok do przedsiębiorczości

SZKOŁA STARTUP – pierwszy krok do przedsiębiorczości

Z przyjemnością informujemy, iż z inicjatywy Politechniki Gdańskiej powstał program Molybdenum STARTUP SCHOOL, którego celem jest inicjowanie i wspieranie rozwoju przedsiębiorczości startupowej. Program skierowany jest do studentów, doktorantów, jak i pracowników naukowych i administracyjnych uczelni wchodzących w skład Związku im. Daniela Fahrenheita. Będzie realizowany za pośrednictwem Centrum Transferu Wiedzy i Technologii PG wraz z Centrami Transferu Technologii UG oraz GUMED. Ze strony UG w programie uczestniczy także spółka celowa UNIVENTUM LABS.

SZKOŁA STARTUP, oferuje dwa cyklicznie wznawiane programy:

  1. warsztatowo-szkoleniowy program Startup School I „Sprawdź swój pomysł”,
  2. program grantowy Startup School II „Rozwiń skrzydła”.

Aktualnie trwa nabór do 1. edycji programu „Sprawdź swój pomysł”. Osoby zainteresowane uczestnictwem zapraszamy do zapoznania się z dokumentacją konkursową oraz do przesłania wniosku o udział w programie w terminie do 27. marca br.

Zachęcamy do kontaktu osoby, które poszukują partnerów na Uniwersytecie Gdańskim, Politechnice Gdańskiej i/lub GUMED w celu ustanowienia wspólnego zespołu.

Zachęcamy również do odwiedzin strony Szkoły Startup, na której zamieściliśmy szereg dodatkowych informacji, w tym harmonogram programu „Sprawdź swój pomysł” z opisem zaplanowanych zajęć.

Niezależnie od aktualnego naboru wszystkie osoby zainteresowane przedsiębiorczością startupową zachęcamy do zapisu do newslettera Szkoły Startup. Pozwoli to Państwu być na bieżąco z informacjami o organizowanych przez nas wydarzeniach, w tym o kolejnych naborach do programów Startup School I i II oraz przyszłych warsztatach, szkoleniach i webinariach.

Link do rejestracji: https://forms.office.com/r/zw1J1W5vCw

https://ctt.ug.edu.pl/wp-content/uploads/2020/10/dotacja1539003650.png